Lazer Triple-R 750 Lyspakke | 2 lamper & skiltbrakett | Audiocom

Lazer Lyspakke med Triple-R 750

Universal. Med skiltplate

Varenr: 2012727
Alt. varenr: 00R4-G2-BP
12 095,-
-+
0 på vårt lager i Kristiansand (Norge)
6 på fjernlager
BeskrivelseTeknisk infoSupport
Beskrivelse

Lazer Lyspakke med Triple-R 750 Universal – med skiltplate

Komplett lyspakke med 2 stk. Lazer Triple-R 750 Standard, skiltbrakett og ferdig ledningsnett. Pakken er utviklet for montering ved bilens registreringsskilt og passer de fleste biler hvor det er mulig å hente et tradisjonelt fjernlyssignal.
Med to Triple-R 750 får du en kompakt og kraftig ekstralysløsning som kombinerer lang rekkevidde, presist lysbilde og integrert posisjonslys.
Pakken leveres komplett med skiltbrakett, relé, bryter og ledningsnett for to lamper, slik at du har det viktigste som trengs for en ryddig og profesjonell installasjon.


Lazer Triple-R 750 Standard

Lazer Triple-R-serien er utviklet med fokus på lang rekkevidde og effektiv utnyttelse av lyset. Triple-R 750 Standard er en kompakt lampe som passer spesielt godt når man ønsker mye fjernlys uten store runde ekstralys på bilens front.
Hver lampe er utstyrt med 4 høyeffekts LED-dioder og leverer 4100 lumen. Med to lamper får pakken en samlet oppgitt lysstyrke på hele 8200 lumen.
Fargetemperaturen på 5000 Kelvin gir et naturlig hvitt lys med god kontrast og behagelig sikt under mørkekjøring.


Lang og presis lysrekkevidde

Triple-R 750 har et relativt konsentrert lysbilde med 11° horisontal strålevinkel. Dette gjør lampen spesielt godt egnet når målet er å få mer lys langt fremover på veien.

Per lampe er rekkevidden oppgitt til:

0,25 lux: 786 meter
0,5 lux: 556 meter
1 lux: 393 meter
3 lux: 227 meter

Kombinasjonen av to lamper gir et kraftig fjernlys og gjør pakken godt egnet til kjøring på mørke landeveier.


Integrert posisjonslys

Triple-R 750 Standard har integrert posisjonslys, som kan kobles sammen med bilens eksisterende posisjonslys der installasjonen og gjeldende regelverk tillater det.
Dette gir lampene et moderne og karakteristisk utseende også når fjernlyset ikke er aktivert.


Komplett for skiltmontering

Pakken leveres med en sort skiltbrakett for to lamper.
Dette gir en enkel og ryddig løsning hvor Triple-R 750 monteres ved bilens registreringsskilt. De kompakte lampene gjør at installasjonen blir mindre dominerende enn med mange tradisjonelle runde ekstralys.


Ferdig ledningsnett med relé og bryter

Medfølgende Lazer 2L-LP-120 kabelsett er beregnet for to lamper og leveres med relé og bryter.
Dette gjør pakken godt egnet til biler hvor man kan hente et vanlig styresignal fra bilens fjernlys.
På nyere biler med CAN-bus eller elektronisk styrte LED-/Matrix-frontlykter kan det være nødvendig med et separat CAN-bus-interface eller annen løsning for å hente fjernlyssignalet.


Bygget for lang levetid

Triple-R 750 er utviklet for krevende bruk og har en forventet LED-levetid på 50 000 timer.
Med en optisk effektivitet på hele 92 % utnyttes en stor del av LED-lyset effektivt i lampens lysbilde.


Dette følger med i pakken
  • 2 stk. Lazer Triple-R 750 Standard LED-lamper (00R4-G2-B)
  • 1 stk. sort skiltbrakett for 2 lamper
  • 1 stk. Lazer 2L-LP-120 ledningsnett for 2 lamper med relé og bryter

Spesifikasjoner

Spenning: 9–32 V DC
LED-levetid: 50 000 timer
Optisk effektivitet: 92 %
Vekt: 780 g per lampe


Lysytelse per lampe

Lysstyrke: 4100 lumen
Samlet lysstyrke, 2 lamper: 8200 lumen
Fargetemperatur: 5000 K
Antall LED: 4 høyeffekts LED-dioder
Effektforbruk: 45 W
Strømforbruk ved 14,4 V: 3,1 A


Godkjenning

Fjernlys: ECE R112


Dimensjoner per lampe

Bredde: 220 mm
Høyde: 73 mm
Dybde: 103 mm


Fotometriske data per lampe

Horisontal strålevinkel: 11°
0,25 lux: 786 meter
0,5 lux: 556 meter
1 lux: 393 meter
3 lux: 227 meter


Teknisk info


Support
37959
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.